АПЛ. Тур 25

Фулхем – Вулверхемптон – 1:1

Голи: Соломон, 64 – Сарабія, 23

У першому таймі Сарабія зробив спробу розмочити рахунок, але удар вийшов надто слабким і голкіпер спокійно нівелював небезпеку. Проте вже наступним шансом вінгер Вулверхемптона скористався на всі 100%. Сарабія отримав м'яч у штрафному та холоднокровно влучив у ціль. Перейра міг відновити паритет ще до перерви зі штрафного удару. М'яч летів під поперечину, але Са залишив свої володіння непорушними.

Друга половина зустрічі розпочалася з удару головою від Хіменеса – не вистачило точності. Вже на 64-й хвилині екс-гравець Шахтаря Манор Соломон з-за меж штрафного красиво закрутив в нижній правий кут воріт та зрівняв рахунок. Зазначимо, що він з'явився на полі лише у другому таймі, замінивши Ріда. Більше командам не вдалося забити – 1:1.

Отже, Фулхем залишився шостим з 39 очками, натомість Вулверхемптон перебуває на 15 місці та має у своєму активі 24 бали.