Чемпіонат Англії. Тур 23

Лідс – Манчестер Юнайтед – 0:2

Голи: Рашфорд, 80, Гарначо, 85

Менш ніж тиждень тому команди уже зустрічалися в чемпіонаті і розписали яскраву нічию 2:2. Першим тоді двічі відзначився Лідс і цього разу "павичі" теж були ближчими до успіху. На початку другого тайму господарям вдалося створити кілька дуже гострих нагод, але фантастичний матч провів Давід де Хеа. Іспанський голкіпер МЮ зробив 6 сейвів.

Як слід реалізовувати моменти Лідсу показав Маркус Рашфорд, який до 80-ї хвилини був практично непомітним. Форвард класно пробив головою після подачі Люка Шоу. Для Рашфорда це вже восьмий гол за 9 останніх матчів у АПЛ та загалом 12-й в чемпіонаті.

Невдовзі Манчестеру вдалося ще й упіймати Лідс на контратаці – інтригу в поєдинку убив Гарначо. До фінального свистка гості забили ще двічі, але голи Рашфорда і Вегхорста скасували через положення поза грою.

"Дияволи" підійнялися на другу сходинку АПЛ, обійшовши на одне очок Манчестер Сіті, щоправда, у "містян" аж 2 гри у запасі.