Зимовий кубок-2023

Ворскла – Левадія – 3:2

Голи: Латінович, 13, автогол, Степанюк, 39, Сефері, 45 – Фелісіо, 61, 64

На 13-й хвилині полтавська команда вийшла вперед – захисник Левадії Латінович головою зрізав м'яч у власні ворота. Невдовзі ворскляни подвоїли перевагу. Феліпе прострільною передачею знайшов у штрафному суперників Степанюка, нападник-шульга скинув собі м'яч під ліву ногу і пробив без шансів для голкіпера естонців.

Ще до перерви підопічні Скрипника довели рахунок до розгромного: Сефері з близької відстані пробив впритул до лівої стійки, Феліпе записав у свій актив ще один асист.

Однак по перерві українська команда почала швидко тринькати свою перевагу. Голкіпер Ворскли Павло Ісенко, який замінив Дмитра Різника, невдало зіграв на виході – Фелісіо розстріляв порожні ворота. А вже за лічені хвилини бразильський форвард Левадії оформив дубль.

3:2 – полтавці ледь втримали перемогу. Наступний матч на Зимовому кубку Ворскла проведе 15 лютого – протистоятиме Вересу. Нагадаємо, на перерву в УПЛ підопічні Скрипника пішли на 9-й позиції, рівняни – на 10-й.