Зимовий кубок-2023

Полісся – Верес – 3:3 (пенальті – 4:3)

Голи: Грицук, 2, 20 (пен) – Шестаков, 39, Блізніченко, 44 (автогол), Гайдучик, 60 (пен), Геннадій Пасіч, 89

Чинний володар трофея відкривав Зимовий кубок-2023 у поєдинку з Вересом. Турнір мав розпочатися ще 6-го лютого, однак через трагічні землетруси в Туреччині його довелося перенести.

Вже на 2-й хвилині Грицук відкрив рахунок. Отримав м'яч на відскоку у штрафному та влучно пробив у кут воріт Когута. На екваторі Вовченко сфолив проти Будківського у власному штрафному – Грицук оформив дубль, реалізувавши пенальті. Ще до перерви Шестаков встиг скоротив відставання рівнян до мінімуму, втім автогол Блізніченка знову вивів Полісся вперед.

У другій половині Верес нарешті оговтався. На 60-й хвилині "народний клуб" отримав право пробити пенальті – Гайдучик не підвів. А під завісу гри Геннадій Пасіч драматично зрівняв рахунок. В компенсований час командам не вдалося змінити рахунок, тож переможець визначався у серії пенальті. Поспєлов потягнув 11-метровий Гайдучика, Дахновський пробив повз ворота. Полісся здобуває 2 очки, у Вереса 1 бал.

До слова, сьогодні, о 18:30, розпочнеться другий матч турніру Ворскла – Левадія.