Контрольний поєдинок

Динамо – Сілекс – 4:0

Голи: Караваєв, 22, 30, 44 (пен), Царенко, 88

Кияни розпочали гру досить невпевнено, тож рахунок вдалося відкрити лише на 22-й хвилині. Караваєв успішно зіграв на добиванні, а через кілька хвилин півзахисник оформив дубль, влучно пробивши з-за меж штрафного.

Ще до перерви динамівці зробили рахунок розгромним. На 44-й арбітр зафіксував гру рукою у штрафному Сілекса. Караваєв підійшов до позначки та записав до свого активу хет-трик. Натомість македонці не вразили у першому таймі.

По перерві футболісти Сілекса заграли агресивніше і дещо перехопили ініціативу. "Біло-сині" змогли створити ще низку моментів. Згодом Луческу змінив склад команди, давши шанс молодшим представникам. Лише наприкінці тайму Царенко з другої спроби все ж забив та поставив крапку у зустрічі.

Нагадаємо, завтра о 10:00 Динамо проведе ще одни спаринг на зборах. Суперником буде представник Румунії – Політехніка Ясси.