До поєдинку Ювентус підходив у відверто поганому гуморі. Мова не лише про ганебний штраф у 15 очок за фінансові махінації. У трьох попередніх матчах Серії А туринці набрали лише одне очко, тому перемагати скромну Салернітану підопічні Алегрі були просто зобов'язані.

У середині першого тайму зіркові гості вийшли вперед. Міретті заробив пенальті. Вирок потужним та водночас точним ударом реалізував Влаховіч. Перед перервою "Стара синьйора" подвоїла свою перевагу. Той-таки Влаховіч невдало пробив із вбивчої позиції, але першим у ситуації зорієнтувався Костіч – 2:0 після першого тайму.

А відразу по перерві рахунок став розгромним. Фаджолі перехопив невдалий пас суперника у центрі поля і миттєво кинув Влаховіча на побачення з Очоа. Душан не схибив – 3:0.

Після цієї перемоги покараний Ювентус піднявся на 10-ту сходинку Серії А – 26 очок. Салернітана залишилася на 16-й позиції, за крок від зони вильоту (21 пункт).