Лаціо зустрічався на полі з командою, яка бореться за виживання у Серії А. Проте Верона показала гідну боротьбу та не дозволяла супернику розгулятися. Лаціо вдалося відкрити рахунок лише на 45-й хвилині. Педро Родрігес ефектно з розвороту розстріляв ворота господарів. Підопічні Боккетті також мали свій момент. Депаолі пробив під праву стійку – Проведель врятував свою команду неймовірним сейвом.

По перерві Нгонж після розіграшу штрафного головою переправив м'яч у ворота "орлів", відновивши паритет. Одразу після цього Лазовіч міг подвоювати перевагу Верони, але влучив у стійку. Гості контролювали м'яч більшу частину часу, але не змогли завдати жодного удару у площину воріт у другому таймі. Матч завершився результативною нічиєю – 1:1.

Отже, Лаціо залишився на 4 місці з 39 очками, а Верона опинилася на 18-й сходинці та має у своєму активі 14 балів.