Бундесліга. Тур 19

Борусія Д – Фрайбург – 5:1

Голи: Шлоттербек, 26, Адейємі, 48, Аллє, 51, Брандт, 70, Рейна, 82 – Хьолер, 45+1

Команди знаходяться поруч у турнірній таблиці, тому на полі була справжня боротьба. Проте на 17-й хвилині матчу Фрайбург отримав перше вилучення у сезоні. Свою команду підвів Сільділлія, який заробив другу жовту за фол.

Борусія скористалася кількісною перевагою та розмочила рахунок. Шлоттербек отримав передачу у штрафному майданчику й з гострого кута розстріляв ворота суперника. Фрайбург не лише відбивався, а й відновив паритет на останній хвилині тайму – відзначився Хьолер.

По перерві господарі повністю заволоділи ініціативою та активно пресингували підопічних Штрайха. Це призвело до того, що Адейємі закрутив м'яч у лівий нижній кут, а через кілька хвилин Аллє виграв боротьбу на другому поверсі та зробив рахунок 3:1. До гольової феєрії також долучилися Брандт та Рейна.

Отже, "джмелі" піднялися на третє місце у турнірній таблиці Бундесліги з 37 очками, а Фрайбург опустився на шосту сходинку (34 бали).