Кубок Німеччини. 1/8 фіналу

Майнц – Баварія – 0:4

Голи: Шупо-Мотінг, 17, Мусіала, 30, Сане, 44, Девіс, 83

Вилучення: Свенссон, 82, Хак, 86

Після трьох поспіль нічиїх у Бундеслізі (всі 1:1) Баварія нарешті змогла потішити фанів перемогою бодай в Кубку країни. Долю протистояння мюнхенці вирішили вже у першому таймі. Шупо-Мотінг відкрив рахунок з передачі Жоау Канселу.

Для португальця це був перший матч у складі Баварії. До Німеччини він, нагадаємо, переїхав на правах оренди з Манчестер Сіті, де свого часу був конкурентом за позицію Олександра Зінченка. Подвоїв перевагу гостей 19-річний Мусіала, а наприкінці тайму відзначився ще й Лерой Сане. Добив Майнц Альфонсо Девіс наприкінці гри. Останні десять хвилин господарі догравали удев’ятьох.

Баварія спокійно виходить до чвертьфіналу. Жеребкування цієї стадії відбудеться 12 лютого. Додамо, що мюнхенці вигравали Кубок Німеччини 20 разів (востаннє у 2020 році).