Мюнхенці не здобули жодної перемоги у 2023 році, розписавши три нічиї поспіль з Зальцбургом (4:4) у спарингу та з РБ Лейпциг (1:1) і Кельном (1:1) в Бундеслізі. Матч з Айнтрахтом не зміг зняти з Баварії прокляття.

Рандаль Коло Муані змарнував чудову нагоду відзначитись на 13-й хвилині – відгукнувся головою на поперечну передачу з флангу, однак оборонець "пивоварів" заблокував удар. Мюллер відповів не менш небезпечним моментом. Трапп дивом врятував ворота "орлів".

Втім вже за кілька миттєвостей Лерой Сане отримав передачу в штрафному та потужно пробив по центру, відкривши рахунок. У другому таймі Коло Муані врятував Айнтрахт від поразки після красивого асиста від Даїчі Камади.

Отже, Баварія лідирує у Бундеслізі з 37 очками в активі. Уніон (2 позиція) відстає від мюнхенців лише на 1 бал. Айнтрахт Франкфурт посідає 5 місце (32 бали).