На старті першого тайму нагода відзначитися була у хавбека Реймса Маршала Манетсі. Він вистрибнув назустріч навісній передачі і головою намагався переадресувати м'яч у ворота, однак блискучий сейв Доннарума врятував господарів.

Рахунок вдалося відкрити аж по перерві. Неймар після серії рикошетів зумів приборкати м'яч у штрафному суперника і переправити його у сітку. Але вже за лічені хвилини Марко Вератті, який незадовго до того вийшов на заміну, залишив парижан у меншості. Спершу півзахисник за грубий підкат отримав жовту картку. Але після перегляду VAR рефері змінив своє рішення і показав Вератті червону.

Щоби втримати перемогу, підопічним Галтьє не вистачило кількох хвилин. Вже у доданий час Балогун вийшов віч-на-віч з голкіпером ПСЖ і подарував Реймсу гучну нічию. 1:1 – наразі ПСЖ очолює турнірну таблицю Ліги 1 (48 пунктів). Реймс розташувався на 11 сходинці (26 очок).