Господарі активно розпочали перший тайм та створили кілька моментів. Шанс відзначитися був у Амірі, якому не вистачило точності. Борусія також діяла небезпечно, що призвело до забитого голу на 33-й хвилині. Брандт скинув м'яч на Адейємі, який з-за меж карного майданчика розстріляв ворота суперника.

По перерві Байєр спробував відновити паритет, але удача була не на боці підопічних Алонсо. Тапсоба зрізав м'яч у власні ворота, намагаючись вибити його якнайдалі.

Беллінгем повинен був робити рахунок розгромним. Англієць виграв боротьбу на другому поверсі, проте удар головою вийшов невдалим. Матч завершився впевненою перемогою Борусії (2:0).

"Джмелі" піднялися на 4 місце, яке дозволяє грати у Лізі чемпіонів, та мають у своєму активі 34 очки. Від Баварії Борусія відстає на 3 бали. Натомість Байєр 9-й з 24 пунктами.