Серія А. Тур 20

Ювентус – Монца – 0:2

Голи: Чуррія, 18, Мота 39

Ювентус напередодні втратив 15 очок в Серії А через фінансові махінації колишнього керівництва, тому команда опинилася у середині турнірної таблиці чемпіонату Італії.

"Зебри" провалили перший тайм у матчі проти Монца. Гості більше часу володіли м'ячем та зуміли відзначитися двічі. Спочатку Чуррія пробив під поперечину, а згодом Мота перехитрив голкіпера, вийшовши з ним на побачення.

У другому таймі хороший момент мав Рабйо, який пробив з-за меж штрафного – Ді Грегоріо на місці. Голкіперу також довелося рятувати гостей після потужного пострілу Міліка. Загалом Ювентус завдав аж 7 ударів у площину воріт за другий тайм, але марно. Гості перемогли – 2:0.

Отже, Ювентус опустився на 13 місце з 23-ма очками, а Монца на 11-й сходинці (25 балів).