Гостям вдалося розмочити рахунок на 30-й хвилині. Салах з флангу перевів на Елліота у центр, а той бездоганно влучив низом у ворота. Голкіпер зачепив м'яч рукою, але цього не вистачило, щоб врятувати свою команду.

Підопічні Де Дзербі не розгубилися та відновили паритет ще до перерви. Лемпті після розіграшу стандарту вистрілив, влучив у ногу Данка, від якої м'яч залетів прямісінько у ціль. Оце так пощастило!

По перерві Ліверпуль активніше почав пресингувати Брайтон, але підопічним Клоппа ніяк не вдавалося вийти вперед. Обидва тренери зробили заміни, щоб освіжити гру. Лише у додатковий час "чайки" вирвали перемогу. Еступіньян навісив на Мітому– японець прибрав захисника та красиво пробив під поперечину. Брайтон переміг з рахунком 2:1 та вибив Ліверпуль з Кубка Англії.