Товариський матч

СК Дніпро-1 – Пюнік Єреван – 3:1

Голи: Довбик, 34, 87, Назаренко, 63 – Карабальо, 79

Українська команда володіла ініціативою, але створила мізерну кількість моментів. Лише під завісу тайму вдалося відзначитися Довбику. Рубчинський вирізав діагональ на нападника, а той холоднокровно відправив м'яч у дальній кут.

Хороший момент був і у Пюніка – Дезире вийшов на побачення з голкіпером, але Юрчук нівелював небезпеку. СК Дніпро-1 пішов на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі Сарапій після розіграшу кутового пробив головою. Голкіпер встиг відреагувати та переправив м'яч у поперечину. А ось Назаренку пощастило більше! Він у падінні заштовхав м'яч у ворота суперника після прострілу Танчика. Назаренко схопився за ногу, але, на щастя, обійшлося без травми.

Вірменська команда активувалася і це принесло свої плоди. Карабальо отримав скидку з флангу і потужним ударом скоротив відставання. Фінальну крапку у матчі поставив Довбик, який оформив дубль та зафіксував перемогу дніпрян з рахунком 3:1.

Наступний матч СК Дніпро-1 проведе 29 січня. Суперником стане Сутьєска з Чорногорії.