У дебюті зустрічі Мілан оформив автогол – автором фейлу став Тео Ернандес. "Червоно-чорні" спробували виправитись, проте кіпер господарів зреагував на удар Побега. На 23-й хвилині Баскіротто зробив рахунок 2:0. Він з близької відстані головою спрямував м’яч у сітку впритул до правої штанги.

Мілан заграв жвавіше та створив низку небезпечних моментів, однак реалізація підвела команду, а арбітр дав свисток на перерву.

У другому таймі "россонері" таки дотисли суперника. Спочатку Леау відіграв один гол, підібравши м'яч у штрафному майданчику та безжально пробивши. Згодом Калабрі зрівняв після асиста Жиру, майстерно перегравши воротаря.

До кінця зустрічі підопічні Піолі навіть могли здобувати перемогу, створивши кілька атак, але успіх був не на їхньому боці. Матч завершився результативною нічиєю.

Тож, Мілан розташовується на 2 сходинці турнірної таблиці Серії А з 38-ма очками, а Лечче перебуває на 12 місці (20 балів).