Манчестер Юнайтед – Чарльтон – 3:0

Гол: Антоні, 21, Рашфорд, 90, 90+5

Ньюкасл – Лестер – 2:0

Голи: Бьорн, 60, Жоелінтон, 72

Манчестер Юнайтед переграв Чарльтон з третього дивізіону Англії та головну сенсацію Кубка ліги. Антоні відкрив рахунок ще на 21-й хвилині – Фред асистував. Екс-зірка Шахтаря також був близьким до забитого м'яча у першій половині. В одному з епізодів його постріл у ворота заблокував оборонець, в іншому Фред класно виконав штрафний, однак влучив у поперечку. Далі командам довго не вдавалося забити. Аж під завісу матчу Рашфорд оформив феєричний дубль за 5 хвилин, поставивши крапку.

У паралельному матчі Ньюкасл впевнено залишив за бортом турніру Лестер. "Сороки" були набагато активнішими у першій половині – 13 ударів (3 у площину воріт) проти 2 (1 в площину). Це конвертувалося у два забиті м'ячі в другому таймі. Бьорн відкрив рахунок на 60-й хвилині, а за кілька миттєвостей Жоелінтон подвоїв. До фінального свистка "лиси" так і не змогли бодай скоротити відставання – 2:0.

Отже, Манчестер Юнайтед та Ньюкасл крокують у півфінал Кубка ліги. Лестер та Чарльтон завершили свої виступи на турнірі.