Кубок англійської ліги. 1/8 фіналу

Манчестер Юнайтед – Бернлі – 2:0

Голи: Еріксен, 27, Рашфорд, 57

На старті поєдинку МЮ більше контролював м'яч, Гарначо міг відкрити рахунок, однак переграти кіпера гостей не вдалося. Футболісти Бернлі справлялися з тиском, але на 27-й хвилині Еріксен забив свій другий м'яч у складі "червоних дияволів".

Після пропущеного команда Компані заграла жвавіше та неодноразово могла забивати, але на перерву колективи пішли за рахунку 1:0 на користь МЮ. У другому таймі "манкуніанцям" вдалося подвоїти перевагу. Рашфорд пройшов двох опонентів у чужому штрафному і впевнено пробив у лівий кут. Підопічні Еріка тен Хага продовжували тиснути та створювати моменти, Бернлі вдавалося відбиватись.

Наприкінці гри Каземіро втратив м'яч біля власних воріт. Барнс вийшов на убивчу позицію, але влучити у ворота не зміг. До кінця зустрічі було більше розмов, аніж небезпечних моментів. У підсумку МЮ здолав Бернлі та крокує у чвертьфінал Кубка англійської ліги.