Кубок Іспанії, 1/16 фіналу

Інтерсіті – Барселона – 3:4

Голи: Солдевіла, 59, 74, 86 – Араухо, 4, Дембеле, 67, Рафінья, 77, Фаті, 104

Барселона повела в рахунку вже на 4-й хвилині. Торре навісив у штрафний, Араухо виграв верхову боротьбу та завдав потужного удару головою під поперечку. Каталонці домінували протягом всього тайму, але мали величезні проблеми з реалізацією.

По перерві колективи подарували уболівальникам справжнє гольове шоу. Сольдевіла зумів зрівняти, пробивши після подачі з кутового. Через кілька хвилин Дембеле ефектно перекинув кіпера.

Утім, Інтерсіті так просто не здався. Сольдевіла оформив дубль, точно пробивши головою з близької відстані. Проте і на це "блаугранас" знайшли відповідь – Рафінья зробив рахунок 3:2. Однак, нестримний форвард Інтерсіті, який раніше виступав за юнацькі команди Барси, записав до свого активу хет-трик і перевів гру в овертайм. Там Барса таки забила переможний гол. Ансу Фаті з допомогою рикошету не залишив голкіперу шансів.

Команда Хаві не без проблем вийшла в 1/8 фіналу Кубка Іспанії.