Лідери турнірної таблиці АПЛ здавалися активнішими у першій половині, але відкрити рахунок вдалося саме гостям. Боуен на швидкості увірвався в штрафний "канонірів", Саліба сфолив намагаючись винести м'яч у підкаті – арбітр призначив пенальті. Саїд Бенрама без проблем реалізував 11-метровий. До перерви господарям так і не вдалося зрівняти.

У другому таймі Мікель Артета змінив малюнок гри, врешті Арсенал оформив камбек за 6 хвилин. Едегор прослизнув до краю штрафного та, здавалося, намагався пробити, але ідеально асистував Сака – 1:1. Вже за кілька миттєвостей Мартінеллі вивів господарів вперед. Едегор та Нкетія поставили крапку – 3:1.

Олександр Зінченко пропустив усі зимові спаринги Арсенала через проблеми з м'язами, але вийшов на заміну на 73-й хвилині матчу. Результативними діями українець не відзначився.

Додамо, Арсенал здобув 40 очок та продовжує лідирувати в турнірній таблиці АПЛ. Вест Хем перебуває на 16 сходинці з 14 заліковими балами в активі.