ЧС-2022. Група D

Австралія – Данія – 1:0

Голи: Лекі, 60

Вже на 12-й хвилині зустрічі Данія могла виходити вперед. Єнсен отримав точну передачу в штрафному майданчику та відразу пробив, проте Меттью Раян продемонстрував свою майстерність і виконав блискучий сейв. Австралійці були повними аутсайдерами у першому таймі, тож не змогли нав'язати боротьбу супернику. Попри створені моменти, команда Юльманна так і не забила.

По перерві "сокерус" дещо активізувалися та перехопили ініціативу. На 60-й хвилині Лекі отримав чудовий пас у штрафному, переграв захисників та неймовірним ударом відкрив рахунок. Через декілька хвилин підопічні Арнольда могли навіть подвоювати перевагу, проте реалізація підвела.

Натомість данці заробили пенальті, арбітр спочатку вказав на позначку, а потім зафіксував офсайд – знову провал. Збірні продовжували обмінюватися атаками, але рахунок залишився незмінним – сенсаційно 1:0 на користь Австралії.

Тож, "сокерус" набрали 6 очок та оформили вихід з групи. Данія покидає Мундіаль, маючи лише 1 очко.