ЧС-2022. Група F

Бельгія – Канада – 1:0

Гол: Батшуаї, 44

Нереалізований пенальті: Девіс (Канада), 11

Канада з перших же хвилин взялася виправдовувати реноме однієї найцікавіших команд ЧС-2022. Підопічні Джона Гердмана демонстрували інтенсивний футбол, раз-по-раз розриваючи оборону збірної Бельгії.

Кульмінацією стартового натиску канадців став призначений пенальті у ворота Тібо Куртуа. Партнер українських легіонерів Брюгге Соболя і Яремчука – Тейджон Б'юкенен – влучив у руку Карраско. Рефері призначив одинадцятиметровий, який довірили виконувати зірці Баварії Альфонсо Девісу. Останній пробив невдало. Конкурент Луніна дістав м'яча у правому від себе куті.

"Червоні дияволи" частіше володіли м'ячем, проте стерильний контроль довго не приносив жодних дивідендів. Канада була гострішою і повністю перестріляла бельгійців за ударами у першому таймі (14-4). Однак усе вирішив клас. Команда Мартінеса холоднокровно реалізувала свій найкращий шанс до перерви. Алдервейрелд знайшов довгою передачею Батшуаї, а той впевнено реалізував вихід на побачення з кіпером.

По перерві сценарій гри не змінився. Джонатан Девід промахнувся ударом головою, згодом канадці мали ще кілька небезпечних моментів. Зокрема, той же Девід знову виграв другий поверх, а Куртуа виконав класний сейв. Натомість один з фаворитів турніру продовжував розчаровувати. Бельгійці у другому таймі майже не пробивали по воротах.

Утім, навіть настільки непереконливої перемоги бельгійцям вистачило, аби очолити групу. Хорватія і Марокко мають по одному пункту. У 2-му турі підопічні Мартінеса зіграють з африканцями, а Канада спробує набрати перші очки проти "картатих".