Чемпіонат світу. 1-й тур. Група В

США – Уельс – 1:1

Голи: Веа, 36 – Бейл, 82

США розпочали матч інтенсивно. Одна з атак ледь не закінчилася автоголом. Родон намагався вибити м'яч, але зрізав у власні ворота. Уельсу пощастило, що голкіпер опинився у потрібному місці та врятував ситуацію.

Номінальні господарі діяли гостріше та змусили гостей оборонятися. США вдалося знайти вільний простір та відкрити рахунок у матчі. Пулішіч з центра поля протягнув м'яч до штрафного та віддав майстерну передачу на Веа – нападник не схибив.

По перерві ініціативу перехопили футболісти Уельсу. Девіс головою з близької відстані спробував поцілити у ворота суперника, але Тернер здійснив просто блискучий сейв. На 81-й хвилині Бейл заробив пенальті, пішов пробивати та успішно реалізував 11-метровий. Переможця у матчі не визначили – 1:1.

У квартеті США та Уельс ділять між собою друге і третє місця, маючи у своєму активі по балу. Англія на вершині з 3 очками, а Іран – на дні з нулем.

Нагадаємо, що Україна у матчі за вихід на ЧС-2022 програла саме Уельсу з рахунком 0:1.