УПЛ, 13 тур

Шахтар – Зоря – 2:2

Голи: Бондаренко, 13, Бондар, 64 – Кірюханцев, 45+1, Булеца, 46

Обидві команди з перших хвилин демонстрували стриманий футбол. "Гірники" повели в рахунку після кутового – Бондаренко успішно зіграв на добиванні. Луганці заграли жвавіше та організували гол у роздягальню, автором якого став Кірюханцев.

Одразу по перерві Булеца вивів свою команду вперед, а після цього підопічні Йовічевіча забили двічі (Бондаренко та Степаненко), проте Катерина Монзуль в обох випадках зафіксувала сумнівний офсайд. "Гірники", попри несправедливість, все ж дотисли суперника. На 64-й хвилині Бондар прийняв м'яч у штрафному та зрівняв рахунок – 2:2.

Шахтар значно переважав Зорю за усіма показниками, забити донеччани могли вже у компенсований арбітром час, проте Мацапура врятував свою команду.

Втративши очки, "гірники" залишилися на 2-й сходинці в УПЛ (27 балів), а Зоря піднялася на 3-тє місце (23 пункти).