Парижани повели в рахунку вже на 11-й хвилині. Мбаппе, прийнявши м'яч у штрафному, швидко зорієнтувався та пробив по воротах. Футболісти Осера впродовж першого тайму спробували відповісти, однак реалізація підвела.

По перерві Солер успішно подвоїв перевагу своєї команди, забивши з близької відстані. А Хакімі зробив рахунок розгромним – 3:0! Після такого результату темп гри дещо впав, парижани не квапилися, а суперники так і не змогли нічого зробити. Після низки проведених атак своїм моментом скористався Санчеш, а згодом і Екітіке, який після помилки суперника закотив м'яч у ворота. Після цих голів матч завершився з рахунком 5:0 на користь ПСЖ.

Тож, підопічні Гальтьє продовжують очолювати турнірну таблицю Ліги 1 (41 пункт), а Осер розташовується на 15-й сходинці (13 балів).