Господарям вдалося вийти вперед ще на 18-й хвилині матчу. Тавернієр скористався хаосом у штрафному суперника, підхопив м'яч та забив з близької відстані.

Згодом Мур подвоїв перевагу, але під час удару зіткнувся головою з українським легіонером Віталієм Миколенком. Захисника довелося замінити Коулменом на 25-й хвилині. Лікарі підозрюють струс мозку. Зазначимо, що українець ще не пропускав жодного матчу у цьому сезоні АПЛ.

У другій половині зустрічі Евертону не вдалося переламати хід гри. Господарі не давали "ірискам" розгулятися. А Ентоні взагалі поховав сподівання гостей на камбек, зробивши рахунок 3:0.

У турнірній таблиці АПЛ Борнмут піднявся на 13 місце з 16 очками. Натомість Евертон опустився на 17-те та має у своєму активі 14 балів.