Українець міг пропустити від Ельче на початку матчу, проте в епізоді, де Лунін вже був відіграний, Гвідо Карільйо з метра поцілив у поперечку. Це стало чи не найгострішим моментом за 90 хвилин, які завершилися з рахунком 0:0.

У додатковий час суперники сповна реабілітувалися перед вболівальниками, влаштувавши справжнє шоу. Спочатку Марсело отримав червону картку за фол останньої надії. За те саме порушення арбітр призначив штрафний, з якого Верду пробив Луніна, завдяки рикошету.

Утім, навіть у більшості Ельче не вдалося втримати перевагу. Тріумф для Рела вирвали футболісти, що вийшли на заміну – Іско та Азар. На останній хвилині додаткового часу Фідель зміг пробити Луніна з близької відстані, але арбітр не зарахував цей гол через порушення правил.