Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Атлетік – Барселона – 3:2

Голи: Муньяїн, 2, 105+1(п), Мартінес, 86 – Торрес, 20, Педрі, 90+3

Барселона не змогла захистити титул володаря Кубка Іспанії. Атлетік Більбао помстився каталонцям за поразку у фіналі минулорічного турніру. Цього разу суперники зійшлися в 1/8 фіналу і вже на 2-й хвилині баски відкрили рахунок зусиллями Ікера Муньяїна. Щоправда, перевага господарів трималася недовго. Відновити паритет зумів новобранець Барси Ферран Торрес, який забив свій перший гол за "блаугранас".

За основний час Атлетік завдав майже втричі більше ударів ніж підопічні Хаві (17-6) і старання підопічних Марселіно дали результат на 86-й хвилині. Мартінес здавалося приніс господарям перемогу. Та вже в компенсований час Педрі зміг забити після ефектної передачі Дані Алвеса і перевів гру в овертайм.

В додатковий час вирвати перемогу все ж вдалося господарям. Капітан басків Ікер Муньяїн приніс їм тріумф з одинадцятиметрової позначки і вивів команду у чвертьфінал.

Жеребкування 1/4 Кубка Короля відбудеться уже 21 січня, а самі поєдинки заплановані на 2 лютого.