Кубок англійської ліги. Півфінал

Арсенал – Ліверпуль – 0:2

Голи: Жота, 19, 77

Гості на перших хвилинах матчу притиснули господарів до воріт. На 19-й хвилині Діогу Жота відкрив рахунок, прослизнувши між захисниками та пробивши з краю штрафного майданчика. Незабаром Габріел Мартінеллі впав біля воріт Ліверпуля після боротьби з суперником, втім арбітр вирішив не призначати пенальті.

У другій половині гри "червоні" продовжили переважати суперника. Ібрагіма Конате завдав потужного удару головою після кутового, однак м'яч потрапив у стійку. На 77-й хвилині Жота оформив дубль. Під завісу другого тайму Томас Парті отримав другу жовту картку та покинув поле.

Отже, Ліверпуль переміг Арсенал та за підсумком двох матчів пробився у фінал Кубка ліги, де побореться за трофей з лондонським Челсі.

Зазначимо, у першій грі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги "червоні" розписали з лондонцями суху нічию (0:0).