Господарі матчу зуміли забити швидкий гол на 6-й хвилині. Мікі ван де Вен після подачі з кутового головою відправив м'яч прямісінько у ціль. Протягом першого тайму команди показали справжню боротьбу на полі та створили низку небезпечних моментів. Мален міг зрівнювати, але голкіпер не дозволив цьому статися. На це Мармуш відповів потужним ударом з лінії штрафного майданчика – не вистачило точності.

По перерві футболісти продовжили грати в атакувальний футбол. Кастельсу довелося рятувати свою команду після пострілів Геррейро та Мукоки. Голкіпер видав просто розкішні сейви. Вольфсбургу все ж вдалося забити знову – відзначився Нмеча. Фінальний свисток зафіксував перемогу "вовків" з рахунком 2:0.

Отже, Борусія залишилася четвертою з 25-ма очками. А ось Вольфсбург піднявся на восьму сходинку та має у своєму активі 20 балів. Лідером є Баварія, у якої 28 очок.