Юнацька ліга УЄФА. Тур 6

Шахтар U-19 – РБ Лейпциг U-19 – 0:0

Юнацька команда Шахтаря ще після минулого туру гарантували собі вихід у плей-офф турніру. "Гірники" розташувалися на другому місці у квартеті з 9 очками. Їхні однолітки з РБ Лейпциг, навпаки, втратили усі шанси на євровесну.

Однак обидві команди не мали наміру розслаблятися і продемонстрували яскраву гру. Уже на 6 хвилині німці мали шанс повести у рахунку. Після розіграшу штрафного Барченко впорався з першим ударом, але Іхенду добив м'яча із кількох метрів. Гості поспішили святкувати, але із запізненням бригада арбітрів зафіксувала офсайд.

Загалом у першому таймі команди завдали 20 ударів, однак жодному з клубів так і не вдалося відкрити рахунок.

На 77 хвилині блискучий момент був у "помаранчево-чорних". Погорілий спробував п'ятою переправити м'яча поміж ніг голкіперові. Шлік не встиг зреагувати, але шкіряний, на щастя для Лейпцига, влучив воротарю у ногу.

У підсумку – 0:0. Шахтар із другого місця в групі проходить у плей-офф юнацької Ліги чемпіонів.