Олександр Зінченко вкотре залишився поза заявкою – це вже восьмий поспіль матч в АПЛ, який українець пропустив через травму. Лондонці вийшли вперед уже в дебюті поєдинку. Сака знайшов у карній зоні гостей Мартінеллі і бразилець ударом головою відкрив рахунок.

Трохи згодом Сака травмувався. Його замінив Нельсон, який вже по перерві вийшов на авансцену. Трьох хвилин вистачило молодому англійцю, аби оформити дубль і остаточно розчавити мрії Ноттінгема на порятунок.

Розкішним дальнім ударом в один дотик Томас Партей довів перевагу підопічних Артети до геть непристойної – 4:0. Далі повна бездіяльність оборонців Ноттінгема призвела до того, що Едегор спокійно отримав м'яч у штрафному майданчику і потужно пробив під поперечку.

5:0 – "каноніри" легко розбираються з головним аутсайдером чемпіонату і повертаються на вершину АПЛ (31 очко). Ноттінгем залишається у підвалах турнірної таблиці (20 місце, 8 очок).