Ліга чемпіонів. Тур 5

Бенфіка – Ювентус – 4:3

Голи: А. Сілва, 17, Маріу, 28 (п), Р. Сілва, 35, 50 – Кін, 21, Мілік, 77, Маккені, 79

Динамо З – Мілан – 0:4

Голи: Габбія, 39, Леау, 49, Жиру, 59 (п), Любічіч, 69 (а)

Борусія Д – Манчестер Сіті – 0:0

Нереалізований пенальті: Марез, 58

Ювентус вперше у своїй історії пропустив три голи за перший тайм поєдинку Ліги чемпіонів. На початку другої половини Бенфіка вела уже 4:1, але ледве не примудрилася розгубити цю перевагу. Мілік та Маккені за 2 хвилини скоротили відставання до мінімуму, проте врятуватися "Стара Синьйора" все ж не встигла.

ПСЖ та Бенфіка гарантували собі вихід у плей-офф. Ювентус та Маккабі мають по три очки і в заочній дуелі вирішать, кому дістанеться путівка до Ліги Європи.

Куди кращі справи в іншого італійського гранда Мілана. Розгромивши Динамо Загреб, "россонері" вийшли на другу сходинку групи Е. Першу позицію тут забезпечив Челсі, а Мілан розіграє з Зальцбургом другу путівку до плей-офф. Італійців влаштує нічия.

Борусія Дортмунд та Манчестер Сіті розійшлися сухим миром, що дозволив німцям скласти компанію "містянам" в наступному раунді. Ерлінг Холанд відіграв проти колишньої команди лише тайм, а Ріяд Марез у другому поспіль матчі ЛЧ не зміг забити пенальті.