Наполі підходив до поєдинку на вершині Серії А та з блискучою 6-матчевою переможною серією. Рома перемагала у трьох останніх поєдинках поспіль.

Наприкінці першого тайму Руй Патрісіу надто агресивно атакував суперника. Арбітр зафіксував порушення правил, однак після перегляду VAR пенальті у ворота Роми вирішив не призначати.

Одразу по перерві вивести гостей уперед мав шанси Лосано, який відгукнувся на точну розрізну передачу партнера. Мексиканський хавбек пробив у праву дев'ятку, однак Патрісіу врятував римлян. Невдовзі нагода вивести Наполі вперед була в Ельмаса, однак м'яч пролетів повз стійку.

Врешті на 80 хвилині команду Спалетті вивів вперед Осімхен. Нападник гостей виграв силову боротьбу у Смолінга і потужним ударом з гострого кута відкрив рахунок.

1:0 – "блакитні" здобувають сьому поспіль перемогу в Серії А та продовжують одноосібно очолювати турнірну таблицю (29 очок). Рома розмістилася на 5 позиції (22 пункти).