Останнім часом ЗМІ активно ширяться чутки про відхід Руслана Маліновського з Аталанти та його конфлікт з головним тренером. Хоча сам атакувальний хавбек непорозуміння з Гасперіні заперечує. Поєдинок з Лаціо Маліновський уже звично для цього сезону почав на лаві запасних.

Уже за 10 хвилин після стартового свистка гості відкрили рахунок: Педро відпасував на Дзакканьї, який пробив повз Спортьєла. 0:1 після першого тайму.

Щоб додати барв у відверто скупий на яскраві події матч, Гасперіні одразу по перерві кинув у бій Маліновського. Але невдовзі гості зі столиці знову забили. Перевагу гостей подвоїв Феліпе Андерсон потужним ударом з лінії штрафного майданчика.

На 90 хвилині Муріель швидше вирушив у роздягальню – суддя показав форварду Аталанти другого "гірчичника".

0:2 – бергамаски зазнають першої в сезоні поразки. Відтак римляни витісняють Аталанту з третього місця у турній таблиці Серії А. В обох клубів по 24 очка, однак в Лаціо випереджають конкурентів за додатковими показниками.