Рахунок у зустрічі мадридцям вдалося відкрити на 5-й хвилині – Модріч класно завершив атаку "вершкових". Перший тайм команди провели фактично у рівній боротьбі: обмінювалися небезпечними моментами, фолили та поділили 3 "гірчичники".

По перерві гра набрала обертів. Куртуа не зумів впоратися з ударом Ламели впритул, тож рахунок став 1:1. Мадридці переважали суперника за всіма показниками та, зрештою, змогли знову вийти вперед. Спочатку Васкес холоднокровно відправив м'яч у ворота суперника, а згодом Вальверде зробив рахунок 3:1.

До кінця зустрічі команди більше не змогли реалізувати свої нагоди. У підсумку Реал продовжує очолювати турнірну таблицю Ла Ліги (31 пункт), а Севілья посідає 14-те місце (10 балів).

Додамо, Андрій Лунін повернувся на лаву для запасних після того, як Тібо Куртуа відновився від пошкодження. Українець до цього провів 6 матчів поспіль, пропустивши 4 голи.