УПЛ, 8-й тур

Олександрія – Кривбас – 2:0

Голи: Хомченовський, 7 (автогол), Третьяков, 60

Вилучення: Дячук, 74, Волошин, 80

Криворіжці пропустили безглуздий автогол вже на 7-й хвилині. Антигероєм гостей став Хомченовський, який намагався скинути подачу суперника на голкіпера, але влучив у власні ворота. Татарков наприкінці першого тайму ледь не відновив паритет, проте пробив у стійку.

По перерві Калітвінцев знайшов подачею з правого флангу Третьякова, який забив головою. На 74-й хвилині Дячук відмахнувся від суперника, за що отримав червону від арбітра. Підопічні Юрія Вернидуба не довго перебували в більшості. Вже за кілька миттєвостей 19-річний Волошин отримав "гірчичник", але вирішив посваритися з суддею, за що був покараний вилученням з поля. До фінального свистка суперники так і не змогли змінити рахунок – 2:0.

Отже, Олександрія здобула 13 очок та наблизилась до зони єврокубків (6 місце). Кривбас залишився у зоні вильоту – 15 місце, 3 очки. Команда Юрія Вернидуба так і не здобула жодної перемоги в поточному сезоні.