УПЛ. 8 тур

Львів – Верес – 1:3

Голи: Бугай, 14 – Гайдучик, 17, Вовченко, 67, C. Шарай, 69

Поєдинок між двома принциповими суперниками розпочався дуже гаряче. Львів'яни розіграли кутовий, який завершився ударом – Когут відбив, але не надто вдало. М'яч після метушні у штрафному майданчику потрапив до Бугая, який влучно пробив у дальній кут.

Майже одразу Верес зрівняв. Гайдучик головою замкнув передачу Станіслава Шарая, який зумів пробратися з правого флангу.

По перерві "червоно-чорні" вийшли вперед. На 67-й хвилині захисник гостей Вовченко пробив зі штрафного та ефектно розстріляв ворота суперника, знайшовши шпаринку у стінці. А одразу після цього Шарай до асиста у свій актив додав і гол. Верес переміг з рахунком 3:1. До слова, команди на двох отримали 11 жовтих карток.

Отже, "червоно-чорні" заробили 14 очок та перебувають на третій сходинці. Натомість Львів дванадцятий з 5 балами.