Перший тайм "бики" можуть точно записати собі в актив. Рахунок у зустрічі відкрив Форсберг, який коліном замкнув простріл з флангу. П'ятьма хвилинами опісля Діалло головою перевів м'яч у ворота візаві. А на останніх миттєвостях першої 45-хвилинки Орбан вдало зіграв на добиванні.

По перерві в РБ Лейпциг виникли проблеми, адже команда з Берліна згадала, що вміє атакувати, й спробувала відігратись. Їй це майже вдалось. Люкебакіо реалізував пенальті, а двома хвилинами пізніше Йоветіч зарядив гармату з-за меж штрафного. На більше Герта не спромоглась та навіть пропустила вчетверте. Гол Нкунку скасували після перегляду VAR через офсайд.

Лейпциг, суперник Шахтаря на груповому етапі Ліги чемпіонів, завдяки перемозі з рахунком 3:2 розташувався на дев'ятій сходинці, набравши 15 залікових балів. Герта з 8 очками залишилась п'ятнадцятою.