Чемпіонат Бельгії. 10 тур

Брюгге – Мехелен – 3:0

Голи: Жутгла, 37, Соболь, 53, Б'юкенен, 86

Господарі у першому таймі діяли активніше. Тому не дивно, що одна з атак призвела до забитого м'яча. Сова розкішною передачею вивів Жутгла на побачення з голкіпером – нападник влучив у лівий кут.

По перерві українець Едуард Соболь підійшов до м'яча та ідеально виконав штрафний, не залишавши жодних шансів воротареві.

Згодом на полі з'явився ще один футболіст з України – Роман Яремчук. Він мав хороший шанс відзначитися на 67-й хвилині, але Куке справився з ударом форварда. Краще відпрацював Б'юкенен, який головою зробив рахунок розгромним – 3:0.

Брюгге тепер має 22 очки та посідає третє місце, відстаючи від першої сходинки на 5 балів. Зауважимо, що лідер Антверпен свій матч 10-го туру зіграє завтра, 2 жовтня, проти Кортрейка. Натомість Мехелен 12-й з 11-ма очками.