Український легіонер Віталій Миколенко вийшов у старті на виїзний матч з Саутгемптоном та відіграв усі 90 хвилин. У першій половині зустрічі українець діяв надійно та намагався підключатися до атак. Проте реально небезпечні моменти жодна з команд не створила.

По перерві господарі відкрили рахунок після влучного удару Арібо. Для футболістів Евертона пропущений м'яч став поштовхом до дій. Вони буквально за три хвилини забили двічі. Спочатку Онана скинув на хід Коуді, який бездоганно використав шанс відновити паритет, а одразу після цього Макнілл здійснив ривок та розстріляв ворота з-за меж штрафного.

Саутгемптон мав можливість відігратися, але голкіпер у стрибку вибив м'яч за межі поля після небезпечного удару Армстронга. Матч завершився перемогою Евертона – 2:1.

Команда Миколенка має у своєму активі 10 очок та перебуває на 11-й сходинці. Натомість Саутгемптон опустився на 16 місце з 7-ма балами.