Ліверпуль – Брайтон – 3:3

Голи: Фірміно, 33, 54, Вебстер, 63 (а) – Троссар, 4, 18, 83

Крістал Пелас – Челсі – 1:2

Голи: Едуар, 7 – Обамеянг, 38, Галлахер, 90

Колишній наставник Шахтаря Роберто де Дзербі нещодавно очолив Брайтон і вже в першому матчі отримав іспит Ліверпулем. Склав – майже на відмінно. Вже до середини першого тайму Брайтон повів 2:0 завдяки дублю Троссара.

Ліверпуль зміг відповісти двома м’ячами Фірміно, а автогол Вебстера узагалі дозволив "червоним" вийти вперед. Втім, Леандро Троссар був твердо налаштований забрати собі звання головного героя матчу. Оформивши хет-трик, бельгієць приніс Брайтону сенсаційну нічию.

Екс-тренер "чайок" Грем Поттер очолив Челсі і теж зумів вдало дебютувати. "Пенсіонерам" довелося відігрувати після голу форварда Крістал Пелас Едуарда. Повернув паритет Обамеянг, для якого це перший м’яч за Челсі.

Перемогу гостям на останній хвилині приніс Коннор Галлахер, який минулий сезон провів в оренді саме в Крістал Пелас.