Підопічні Петракова обмежилися одним голом до перерви. Миколенко, Циганков і Зубков обігралися на лівому фланзі, а Тимчик вчасно прибіг з іншого боку, щоб замкнути простріл вінгера Шахтаря. По перерві почався справжній концерт збірної України.

Тимчик віддячив Зубкову своєю передачею, яку дуже мудро пропустив Циганков. Незабаром до феєрії підключились "джокери" – Ярмоленко і Довбик. Андрій м'якою передачею знайшов простір у карному майданчику для того-таки Зубкова, а той парашутом вивів Довбика на порожні ворота. Ігнатенко потужним дальнім ударом довів рахунок до 4:0. Крапку поставив Добвик, який одним рухом прибрав 3 суперників і спокійно прокинув м'яч повз голкіпера – перемога 5:0 над вірменами.