Кваліфікація молодіжного Євро-2023

Словаччина – Україна – 3:2

Голи: Суслов, 10, Стрелец, 46, 53 – В'юнник, 17, Ванат, 49

Вже на 9-й хвилині господарі заробили пенальті після фолу Батагова у штрафному. Суслов підійшов до позначки та потужно пробив, Трубін потягнув удар, проте словак зіграв на добиванні та відкрив рахунок. Українці відповіли вже за декілька хвилин – В'юнник організував гол після стандарту. До перерви "синьо-жовті" створили ще декілька небезпечних атак, проте безрезультативно.

Вже на старті другого тайму Трубін витягав м'яч з сітки воріт після удару Стрелеца. Підопічні Ротаня зрівняли за три хвилини – героєм епізоду став Ванат, проте згодом той же Стрелец знову вивів свою команду вперед, оформивши дубль.

Після низки замін, які зробили обидва наставники, темп гри дещо впав. Побільшало боротьби та фолів, а словаки старалися грати на збереження рахунку. Команди обмінялися небезпечними моментами, але реалізувати їх так і не змогли. Поєдинок завершився перемогою Словаччини – 3:2.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться у Польщі 27 вересня.