УПЛ, 4 тур

Ворскла – Олександрія – 0:0

Олександрія підійшла до гри з Ворсклою з двома перемогами та однією поразкою (6 очок), натомість полтавці не заробили ще жодного залікового балу в сезоні.

Підопічні Скрипника могли виходити вперед вже на 4-й хвилині, однак стійка врятувала Олександрію. Після кутового Валерій Бондаренко завдав точного удару та, здавалося б, відкрив рахунок у грі. Проте рефері переглянув епізод за допомогою VAR та зафіксував порушення правил до забитого м’яча – знову нулі.

У другому таймі футболісти Олександрії були активнішими та створили одразу декілька небезпечних моментів. Ворскляни у відповідь провели низку атак. Однак обидва колективи так і не змогли відзначитися по перерві, тож поєдинок завершився з рахунком 0:0.

Отже, Олександрія розташовується на 7-му місці, маючи в активі 7 пунктів, а Ворскла нарешті здобула перше очко в УПЛ.