Аякс – Рейнджерс – 4:0

Голи: Альварес, 17, Бергхюйс, 32, Кудус, 33, Бергвейн, 80

Айнтрахт – Спортінг – 0:3

Голи: Едвардс, 65, Трінкау, 67, Сантуш, 82

Аякс на правах господаря захопив ініціативу, що конвертувалось у три голи у ворота минулорічного фіналіста ЛЄ ще до перерви протягом 17 та 33 хвилин. Альверес головою чудово замкнув подачу з кутового, Бергхюйс відзначився потужним ударом з рикошетом, а Кудус пройшов флангом і розстріляв дальній кут воріт Рейнджерс.

По перерві віце-чемпіони Шотландії чи не вперше підійшли до воріт суперника і забили. Щоправда, красивий гол Барішіча скасували після перегляду VAR через офсайд. Завершив побиття Бергвейн ціною пошкодження.

У паралельному поєдинку Айнтрахт приймав Спортінг. Минулорічні тріумфатори Ліги Європи контролювали гру у першому таймі, але у другому посипались. Лісабонці доволі несподівано розгромили візаві з рахунком 3:0. Ефектну крапку поставив Сантуш.