Новачок Серії А несподівано активно розпочав поєдинок, створивши більше гольових моментів у першій половині. Стефано Сенсі змарнував чудову можливість відзначитись вже на 4-й хвилині, однак голкіпер Аталанти героїчно парирував м'яч з дев'ятки.

По перерві бергамаски перехопили ініціативу. Расмус Хьойлунд вже на початку першої половини вдарив у стійку воріт Монци. А за кілька хвилин гості нарешті відкрили рахунок. Руслан Маліновський розігнав атаку й віддав передачу на Адемолу Лукмана, який асистував Хьойлунду. Арбітр мав сумніви щодо "чистоти" голу, втім система VAR розвіяла їх.

На 65-й хвилині екс-оборонець Шахтаря Марлон випадково зрізав м'яч у власні ворота, констатувавши поразку клубу Сільвіо Берлусконі – 0:2.

Отже, Аталанта здобуває 13 очок та очолює турнірну таблицю. Монца опустилась на дно Серії А – 0 балів.