Ієнома Удогі розпочав "побиття" підопічних Жозе Моурінью вже на 5-й хвилині. До перерви Рома змогла втримати мінімальне відставання.

Однак у другій половині Удінезе продовжив сенсаційний розгром "джалороссі". Самарджіч, Перейра та Ловріч наколотили ще три голи, констатувавши приниження Роми – 0:4.

Отже, "вовчиця" втрачає можливість очолити Серію А (5 місце, 10 очок). Удінезе підіймається на 4 позицію за очними зустрічами, здобувши також 10 балів за підсумками перших 5 турів.

Аталанта Руслана Маліновського (3 місце, 10 пунктів) ще має матч в запасі, тож може спробувати потіснити Наполі (11 балів) з 1 сходинки. Матч відбудеться вже завтра, 5-го вересня. Стартовий свисток пролунає о 19:30 за Києвом.