Початок зустрічі не віщував мадридцям жодних труднощів. Вже на 12-й хвилині Вінісіус скористався розкішною передачею Чуамені. Втім, втримати свою перевагу підопічним Анчелотті не вдалося навіть до перерви – наприкінці тайму Хоселу повернув паритет.

Реал відчутно більше володів м’ячем, проте, і Еспаньйол не відсиджувався біля власних воріт. За другий тайм "бланкос" не надто відчутно перевершили суперників за кількістю ударів (7:12). Щоправда, претендент на "Золотий м’яч" грає лише в одній з цих команд.

Головний герой минулого сезону Карім Бензема, схоже, не планує прощатися з цим званням і в новому сезоні. Спочатку француз вивів Реал вперед, а згодом і добив каталонців у компенсований час.

Кіпер Еспаньйола Лекомт отримав червону картку, а його місце у воротах зайняв захисник Кабрера. Бензема прямим ударом зі штрафного засмутив останнього.

Тріумф дозволив Реалу повернутися на верхівку турнірної таблиці. Окрім мадридців, очок за три тури не втрачав тільки Бетіс.