"Каталонці" провели майстер-клас Вальядоліду, який вийшов у Ла Лігу за підсумками минулого сезону Сегунди.

Новачки Барселони Рафінья та Роберт Лєвандовскі відкрили рахунок на екваторі першого тайму – бразилець ювелірно навісив з флангу на дальню штангу, а поляк у фірмовому стилі заштовхав м'яча у ворота суперника. Педрі продовжив гольову феєрію "кулес", подвоївши рахунок ще до перерви.

У другій половині Лєвандовскі забив красень-гол, оформивши дубль. Форвард після передачі від Дембеле пробив п'яткою з гострого кута – м'яч рикошетом від ноги суперника залетів у кут воріт. Серхі Роберто встановив підсумковий непристойний рахунок – 4:0.

Отже, Барселона підіймається на 2 сходинку турнірної таблиці (7 очок). Вальядолід опиняється у зоні вильоту – 19 позиція, 1 бал.